Dodany: 2011-01-25 11:41:41

Nieruchomości lokaloweNieruchomości olsztyn są coraz częściej poszukiwane przez inwestorów, którzy chcą kupić lokalu lub mieszkanie. Dzięki temu, nieruchomości olsztyn staną się dla nich doskonałym źródłem dochodu.

 

W poszukiwaniu gruntów, budynków lub mieszkań pomaga biuro nieruchomości olsztyn. Jest to placówka, która zatrudnia pośredników nieruchomości, zajmujących się wyszukiwaniem, zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym obiektów na sprzedaż. Biuro nieruchomości w ostatnich latach odnotowały niesłabnące zainteresowanie inwestorów nieruchomościami lokalowymi.

 

I choć nieruchomości gruntowe wciąż wiodą prym na tym rynku, to zwiększony popyt na lokale użytkowe staje się równie widoczny. Nieruchomości te powstają na podstawie ustawy o własności lokali. Są to lokale mieszkalne, które na zasadach zawartych w ustawie, przekształca się w tzw. nieruchomość lokalową, czyli użytkową. W takich miejscach często powstają prywatne gabinety lekarskie lub studia fryzjerskie oraz kosmetyczne. Równie często są one przeznaczone na pracownie architektoniczne oraz krawieckie, a także biura rachunkowe, czy finansowe.Dodaj nowy komentarz do artykułu Nieruchomości lokalowe
Nick: