• Losowy opis na gadu-gadu
  • Życie to chwila , więc spraw aby było szczęśliwe ...
  • Dzisiaj jest 16 lipca 2018 r.
  • Jest to 196 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 169 dni.

Dodany: 2011-01-25 11:41:41

Nieruchomości lokaloweNieruchomości olsztyn są coraz częściej poszukiwane przez inwestorów, którzy chcą kupić lokalu lub mieszkanie. Dzięki temu, nieruchomości olsztyn staną się dla nich doskonałym źródłem dochodu.

 

W poszukiwaniu gruntów, budynków lub mieszkań pomaga biuro nieruchomości olsztyn. Jest to placówka, która zatrudnia pośredników nieruchomości, zajmujących się wyszukiwaniem, zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym obiektów na sprzedaż. Biuro nieruchomości w ostatnich latach odnotowały niesłabnące zainteresowanie inwestorów nieruchomościami lokalowymi.

 

I choć nieruchomości gruntowe wciąż wiodą prym na tym rynku, to zwiększony popyt na lokale użytkowe staje się równie widoczny. Nieruchomości te powstają na podstawie ustawy o własności lokali. Są to lokale mieszkalne, które na zasadach zawartych w ustawie, przekształca się w tzw. nieruchomość lokalową, czyli użytkową. W takich miejscach często powstają prywatne gabinety lekarskie lub studia fryzjerskie oraz kosmetyczne. Równie często są one przeznaczone na pracownie architektoniczne oraz krawieckie, a także biura rachunkowe, czy finansowe.Dodaj nowy komentarz do artykułu Nieruchomości lokalowe
Nick: