Dodany: 2014-10-22 12:50:04

 

Kiedy udać się do geodety Kiedy marzymy o budowie własnego domu, gdzie będziemy mogli zapuścić korzenie lub gdy od wieków toczymy wojny ze swoim sąsiadem o przysłowiową miedzę – wówczas, prędzej czy później, nasze drogi muszą skrzyżować się z geodetą.

 

To geodeta gdynia dokonuje wszelkich niezbędnych pomiarów terenu oraz ustala granice działki, czyli rozgranicza nieruchomości. W jego rękach spoczywa więc spora odpowiedzialność oraz… władza. Ponadto geodeta gdynia nadzoruje prace inwentaryzacyjne w trakcie i po zakończeniu budowy domu. Nic mu nie umknie, ponieważ dokonuje pomiarów zarówno przyłączy, jak również ogrodzenia!

 

Oczywiście kiedy zamierzamy skorzystać z usług geodety, najlepiej udać się do takiego, który dobrze zna teren, o który nam chodzi. Warto sprawdzić jego wiedzę na temat bieżących map interesujących nas gruntów, co może nam pomóc uniknąć wielu problemów podczas stawiania fundamentów domu. Czasami może się przecież okazać, że nie mamy pojęcia o podziemnych przewodach instalacyjnych w miejscu, gdzie pragniemy zacząć budowę. Krótko mówiąc, geodeta gdynia jest nieoceniony w każdej sprawie, w której istotne jest badanie terenu..Dodaj nowy komentarz do artykułu Kiedy udać się do geodety
Nick: