Dodany: 2014-10-22 13:01:46

 

Szkoły geodezyjneOd kilku lat prawie każdy ambitny młody człowiek marzy o tym, aby pracować jako geodeta gdynia, a ten kierunek na polskich uczelniach jest oblegany przez potencjalnych kandydatów, którzy wiążą swoją przyszłość z tym zawodem.

 

Nie ma w tym nic dziwnego, bo geodezja to profesja opłacalna i ciekawa, która umożliwia częste służbowe wyjazdy. Zanim jednak założymy własną działalność gospodarczą jako geodeta gdynia, czeka nas kilka lat nauki na kierunku Geodezja i Kartografia, po której uzyskujemy tytuł magistra inżyniera. Nie są to łatwe studia, ponieważ wymagają umiejętności logicznego myślenia, a jednocześnie dużo wyobraźni.

 

Poza tym należy pamiętać, że dyplom wyższej uczelni wcale nie otwiera nam furtki do rozpoczęcia własnej działalności, która jest o wiele bardziej opłacalna niż praca na etacie. Trzeba jeszcze zdobyć uprawnienia zawodowe, czyli zdać egzamin przed Komisją Kwalifikacyjną ds. Uprawnień Zawodowych w Dziedzinie Geodezji i Kartografii. Droga do kariery jest długa, ale raczej żaden geodeta gdynia nie żałuje swojej decyzji o podjęciu tego wyzwania. .Dodaj nowy komentarz do artykułu Szkoły geodezyjne
Nick: