Dodany: 2014-10-22 13:10:19

 

Projekt łazienki małej Mała łazienka nie stanowi już wyzwania, jeśli projektowanie wnętrz poznań obejmuje kilka niezbędnych aspektów. Nie bójmy się używać swojej wyobraźni, bo małe może być piękne! Po pierwsze – należy pożegnać się z wanną i zainwestować w prysznic, który zajmuje zdecydowanie mniej miejsca.

 

Dobrym rozwiązaniem są także narożne umywalki czy szafki oraz podwieszane sprzęty, które uwolnią miejsce na podłodze. Po drugie – w celu optycznego powiększenia problematycznej przestrzeni, warto zdecydować się na jasną, stonowaną kolorystykę (biel, szarości, błękity) oraz szklane, błyszczące powierzchnie, które odbijają światło. Bardzo pomocne mogą okazać się w tym przypadku lustra oraz wyłożenie pomieszczenia połyskliwymi płytkami ceramicznymi, co szczególnie poleca projektowanie wnętrz poznań.

 

Trzecim aspektem pomagającym stworzyć unikalny klimat w małej łazience jest odpowiednio dobrane oświetlenie. Dominujące górne może dać ponury efekt, dlatego lepiej zastąpić je miejscowym. Podświetlane szafki i lustra naprawdę mogą wyglądać pięknie i stylowo, a projektowanie wnętrz poznań to morze twórczych rozwiązań aranżacyjnych. .Dodaj nowy komentarz do artykułu Projekt łazienki małej
Nick: