Dodany: 2011-01-25 11:36:31

Nieruchomości budynkoweNieruchomości olsztyn są pierwsze na liście inwestycji, uważanych za najbardziej opłacalne i bezpieczne. Nieruchomości olsztyn stały się atrakcyjnym sposobem lokowania naszych oszczędności głównie dzięki temu, że sam rynek nieruchomości olsztyn jest rynkiem stabilnym.

 

Rzadko zdarzają się na nim gwałtowne wahania, czy spadki cen. Jeśli już do nich dochodzi, są to niewielkie dysproporcje. Mimo że rośnie odsetek kupowanych gruntów, wciąż największą popularnością cieszą się nieruchomości budynkowe, czyli mieszkania i lokale użytkowe. Coraz częściej inwestorzy zaciągają kredyty na zakup mieszkania i jego umeblowanie, by później wynajmować je za korzystną cenę. Lokatorzy spłacają nie tylko miesięczną ratę kredytową, ale również stają się źródłem dochodów dla inwestora. Tego rodzaju praktyki są coraz bardziej powszechne.

 

Głównie dlatego, że wartość rynkowa takiego mieszkania nie spadnie nawet po kilku, kilkunastu latach. A wszystkie koszty jego utrzymania oraz spłaty rat ponosi najemca. Natomiast wynajmujący ma za zadanie dopilnować, aby mieszkanie zostało wynajęte odpowiednim osobom, które będą o nie dbać i nie będą uchylać się od płacenia czynszu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Nieruchomości budynkowe
Nick: