Dodany: 2014-10-22 12:23:54

 

Usługi geodezyjneGeodeta to bardzo prestiżowy i powszechnie szanowany zawód. Wymaga sporo wyobraźni i umiejętności przestrzennego myślenia oraz mierniczej dokładności i cierpliwości. Z pewnością geodeta gdynia to nie jest fach dla każdego.

 

Warto jednak mimo to wiedzieć, że specjalista po 2 – stopniowych studiach zostaje magistrem inżynierem, a po zdaniu egzaminu państwowego – dysponuje niezbędnymi uprawnieniami, aby stać się poważanym i doświadczonym fachowcem. Umiejętności, jakie geodeta gdynia nabywa w toku nauki oraz podczas praktyk, mają wpływ na zakres świadczonych przez niego usług, do których należy: sporządzanie map do celów projektowych, ustalanie położenia budynku, rozgraniczanie i podziały nieruchomości oraz sporządzanie wyrysów z ewidencji gruntów.

 

Zetknie się zatem z nim każdy, kto zamierza postawić dom na działce. Co ciekawe, geodeta gdynia może bez żadnych konsekwencji wchodzić na cudzy teren, aby dokonać pomiaru oraz wykonywać konieczne przycinki gałęzi. Wystarczy mu pieczątka z urzędu. Jest to zatem zawód wielu możliwości, który może otworzyć drzwi do wielkiej kariery..Dodaj nowy komentarz do artykułu Usługi geodezyjne
Nick: