Dodany: 2014-10-22 13:03:11

 

GeodetaGeodezja to bardzo ciekawa perspektywa kariery zawodowej. Ta praca spodoba się z pewnością każdemu, kto pragnie połączyć pracę za biurkiem z praktycznymi obowiązkami i terenowymi zadaniami do wykonania.

 

Najkrócej rzecz ujmując geodeta gdynia to specjalista zajmujący się badaniem ziemi. Jego praca polega na dokonywaniu wielu pomiarów, w tym ustalaniu ruchów tektonicznych, projektowaniu map, wytyczaniu budynków. Co ciekawe, profesja ta jest zaliczana do najstarszych zawodów świata, a za ojca – założyciela nauki uznaje się Pitagorasa, który jako pierwszy zajmował się badaniem bryły ziemskiej. Nie każdy jednak może pracować jako geodeta gdynia.

 

Należy spełnić określone warunki, do których zalicza się nie tylko ukończona szkoła wyższa. Zawód ten wymaga myślenia matematyczno – logicznego, precyzji, cierpliwości, dużo wyobraźni oraz zmysłu planowania przestrzennego. Reasumując, kierunek: geodeta gdynia jest dla każdego, kto nie chce monotonii w pracy i komu niestraszne kapryśne warunki pogodowe. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Geodeta
Nick: